Srpen 2015

Kapitola V.

21. srpna 2015 v 21:37 | Iva Vrbová |  Dobrá krev se nezapře
A je tu další kapitola DKSN. Dnes je opravdu hodně hodně krátká, a když říkám krátká, tak myslím krátká. Je to jedna z těch přidělaných kapitol, kterých bude nejspíš mnohem víc, než jsem si myslela. Ach, ty logické chyby. Bavte se :-)

Mami, co je pod postelí?

19. srpna 2015 v 21:05 | Iva Vrbová |  Project about half-minute horrors
Jsem tu s další kraťoučkou povídkou.
I když aktivita poslední dobou dost upadá a já to chápu, vrátila jsem se v nejnevhodnější dobu před začátkem školy, možná by někoho z vás mohlo zajímat, proč v pátek ani v neděli nebyl žádný článek. Za vše může můj tablet. Asi ve středu jsem se putila do dokončování další kapitoly DKSN a on nějak zapomněl, že ho platím za spolupráci a ne za neustálé vypínání a zapínání se. Takže jsem to nechala být, jak vidíte, udobřil se až včera večer.
A taky jsem mimo jiné celý pátek, sobotu a neděli byla mimo domov. V pátek jsme si udělali opožděnou oslavu s kamarády (mám obraceč času!), v sobotu jsem s nima jela na festival na Bouzov (proč nevymysleli něco jako celoroční festival? O.o) a v neděli jsme sjezdili všechny známé, takže jsme se vrátili asi o půl deváté večer. Ale dnes jsem nic, co by moje plány na pravidelný běh blogu mohlo zhatit, neměla, takže jsem zase tu v plné síle.


RECENZE - Rezistence

9. srpna 2015 v 20:36 | Iva Vrbová |  Knihy
A je tu další recenze. Mohli jste čekat, že to přijde :DDD
Když jsem byla tak nadšená z prvního dílu, hned jsem si musela přečíst druhý... a takhle to dopadlo.
Jen bych vás chtěla upozornit, že se jedná o druhý díl. Tím pádem navazuje na první díl. Tím pádem se v článku mohou vyskytovat spoilery.

RECENZE- Divergence

9. srpna 2015 v 20:29 | Iva Vrbová |  Knihy
Chybička se vloudila. Asi před týdnem jsem si tak projížděla rubriky a najednou jsem přišla na to, že nikde nevidím svoje recenze na Divergenci a Rezistenci! Nejspíš jsem je při stěhování nějakým nepochopitelným řízením osudu opomenula a omylem je nechala na starém blogu. Ale zase je mi líto tam zrovna tyto recenze nechat, protože jsem zrovna tady na tyto dvě docela pyšná. Takže je sem házím teď. Udělala jsem nějaké menší úpravy a příští týden se můžete těšit na Alianci :)

Obálka titulu Divergence

Kapitola IV.

7. srpna 2015 v 20:07 | Iva Vrbová |  Dobrá krev se nezapře
Nejspíš nemá cenu vás napínat, o čem tento článek bude, když stejně vidíte nadpis. Takže ano, další Lastonovská kapitola je tady! Dlouho jste se na ni načekali, já vím. Vážně jsme potřebovali s Lastonem chvíli pokoj od všech ostatních rušivých elementů... a i od sebe navzájem, budeme k sobě upřímní.
Laston: Takže vám to řeknu správně. Nechala mě hnít ve složce, v jedné z nejhorších chvil mého mladého života, a zašla mě navštívit asi dvakrát, přičemž se v obou případech okamžitě otočila a odešla, jenom co uviděla můj zmučený obličej. Přísahám našim duchům lesa, že pokud mě přinutíš brečet, roztřískám ti zevnitř baterku na tabletu!
Ale klid, zlato. Holky milujou citlivý kluky, žeano děvčata ;)
Abysme se tedy dostali k tomů důležitému, DKSN je zpět s celou parádou. Najednou jsem pocítila neodbytné nutkání sednout si a něco k tomuto příběhu napsat. Tak jsem si sedla a ono ejhle, ono to najednou šlo. Pomalu jsem se opět pustila do opravovaní mých starých prohřešků proti češtině a dokonce jsem u toho ani moc nenadávala. A už v této, čtvrté, kapitole jsem narazila na první logickou chybu. Co to znamená pro vás? Některý příští pátek břibude kapitola, kterou jste zatím neměli tu čest spatřit, abych tu "malou" blbost nějak zalepila. Pro ty, co povídku čtete už přepsanou to vlastně vůbec nic neznamená, pro ty, kteří čekají na naprosto nové kapitoly a staré přepsané se jim číst nechcou, prosím, třeba si tuto a tu příští (nejspíš) jen prolítněte, abyste věděli vo co go. Nebo pak neříkejte, že jsem vás nevarovala. Doufám, že potom by se to mělo zhruba nést ve stejném duchu, jako to už napsáno bylo, ale co já vím, na co zas v hlubnách Lastonovi složky narazím. Třeba odhalím další logickou díru a celá naše galaxie se do ní proboří a všichni budeme navěky zavřeni v nedomyšleném mnou vytvořeném proděravělém světě. To byste nechtěli zažít! :D
A nakonec vás opět prosím, kdybyste narazili na nějakou chybu, nebojte se ji napsat do komentářů. S přepisováním kapitol je ta potíž, že je už znáte, takže vlastně nečtete, ale spíš odříkáváte jako básničku. Potom se chyby hledají těžko. :)

Matematika pro mrtvé

5. srpna 2015 v 19:17 | Iva Vrbová |  Project about half-minute horrors
Takže jsem tu s první povídkou do projektu Half-minute horrors. Zatím zvládám svůj rozvrh, všímáte si? Jako první jsem si vybrala téma Chůva.

Project about half-minute horrors

2. srpna 2015 v 21:21 | Iva Vrbová |  Project about half-minute horrors
Jak už padlo v minulém článku, rozhodla jsem se zapojit do Ewilina projektu. Odkaz na její blog najdete v mém menu nebo ZDE.
Chystala jsem se na něj už delší dobu, ale nikdy nebyl čas. Až do této chvíle. Nebudu to déle zdržovat a rovnou vám vysvětlim, o co jde...

A jak to bude dál... +knihy za uplynulý týden

2. srpna 2015 v 21:21 | Iva Vrbová |  Další
Zdravím všechny. Jak vidíte, jsem zpět a doufám, že už nastálo. tento článek bude hlavně informační, povídky přijdou až za pár dní. Ale o tom později. Tak se pohodlně usaďte a vrhneme se na tu směsku.