Květen 2015

A tak to končí...

3. května 2015 v 10:17 | Iva Vrbová |  Krátké povídky
Vím, že jsem vás na tenhle článek nechala dlouho čekat... a na další si nejspíš počkáte taky. Jde o tohle, mám za sebou pár složitých měsíců. Na práci bylo hodně důležitých věcí a na blog prostě nezbýval čas. A i teď mi dává všechno pořádně zabrat. Plus se k tomu přidává škola. Učitelé se zbláznili, do konce dubna musím přečíst šest knížek, udělat další maturitní téma (neptejte se!) a připravit se na ten mordor, co přijde v červnu. Takže tímto se vám chci omluvit za moji nepřítomnost v minulých měsících a za moji nepřítomnost v měsících následujících. Blog se pozastavuje nejspíš do konce školního roku. Připadá mi lepší, abych vám to tu tak napsala, abyste nemuseli zbytečně ztrácet čas procházením mých neaktivních stránek :-D
Vlastně se na sebe hodně zlobím. Ani na psaní nebyl čas (a to bych se chtěla psaním živit, pááni!). Úplně mi vypadlo, že bych asi taky mohla něco psát. Myšlení přece bolí, a když se musí myslet s tužkou v ruce... tak mi to dosti připomíná školu. Fuj! Ale asi před dvaceti minutami mě opět popadla múza (která mě taky donutila napsat tenhle článek). Což je docela v kopru, když se musím ještě naučit do matiky a fyziky! WAAT?! Zabijte mě někdo prosím.
Už tady nebudu dál fňukat, od toho mám kapesníky a učebnici fyziky ;-) Co jsem říct chtěla jsem řekla a doufám, že ti tady beze mě nějak přežijete (já vím, jak jsem nepostradatelná!)
A aby vám to čekání rychleji uteklo, dovoluji si sem vložit jednu moji starší krátkou povídku.
...možná z ní udělám něco delšího :-)
Tak se bavte... a nechť vás od teď děsí všechny stojací hodiny. :-*