Z deníčku Snow Black

3. listopadu 2014 v 8:54 | Iva Vrbová |  Krátké povídky
Tohle měla být nejprve úplně normální povídka. Jenže se mi to nepovedlo a vylezlo z toho... toto :D
Tak mě snad neukamenujete za prznění jedné z nejznámější postavy z pohádek... a vůbec za celé toto dílko :D Tak si to užijte a... no radši nic :D18.5.
Milý internetový deníčku a všichni, kdo toto čtete,
chápu, že mě nejspíš nebudete znát. Jako o černé ovci rodiny se o mně moc nemluví. I ta pitomoučká královna je proti mně zlatíčko. Tedy… všichni to tak říkají. Víte, kdo jsem? Ne? Tak já se vám představím. Moje jméno je Snow Black.
Že mě neznáte? To není žádný překvápko, i když mě to docela štve. Nikdo se přece nezajímá o chudinku malinkou Blakí, když má před nosem Sněhurku. Moji dokonalou sestřičku. Už mi to fakt vadí. Ani v té blbé pohádce nejsem. No chápete to? Tu královnu tam nacpou a mě ne? No tak jsem možná měla menší problémy se sebekontrolou. To je toho. Myslím, že není takovej problém, když sem tam někomu vrazím… ale, že ta pipka královna chtěla Sněhurku dostat pod drn, na to už se nehledí. Když se já jednou líbala s Jiříkem (pro info. Zlatovláska. Blik cvak), tak to hned bylo ve všech bulvárech jako skandál stolení, ale o tom, jak chce někdo otrávit moji ségru se píšou pohádky. Je to fakt děsně nespravedlivý.

20.5
Milí čtenáři, dnes mám blbej den. Většinou se snažím vyhýbat Sníže, jak to jen jde, ale dnes se mi to fakt nepovedlo. Takhle jsem si řekla, že bych se mohla jít trochu projít před zámek… na zámek… na střechu. Pořád sedím zalezlá doma a potom jsem stejně světlá jako ségra. Navíc s těma černejma vlasama vypadám jak upír. Není to hezkej pohled.
Tak si jdu takhle chodbama zámku. Děsím služky svýma super kruhama pod očima… a najednou narazím na švagra. No, nic si nemyslete. Teda… jako… on je fakt kus. A princ, a tak všechno… jenže je už ženatej. A navíc si nemyslím, že by měl zájem zahýbat Sněhurce s její patnáctiletou divnou a trochu ujetou sestrou. A navíc Snížu naprosto zbožňuje. Podle mě je už zralej na psychiatra, protože je to fakt docela divný. Ale jejich život je celej divnej. Žijou spolu už… pff… od devatenáctýho století? A ještě nemají děti? Teď se nabízí otázka proč? Třeba jsou jako dvě jeptišky a vůbec nic nedělaj. Držením za ruce a zpíváním se děcka neudělaj a já bych už vážně chtěla neteřinku. Nebo třeba nemůžou. Co já vím. Co když je Princ přeoperovaná ženská? Já slyšela, že i tohle teď už jde.
Jako… tady, a tak vůbec v pohádkách, plyne čas docela jinak. Jak byste jinak vysvětlili, že jsem pořád tak mladá a krásná… ale to jejich manželství je fakt ňáký divný.
No nic. Prostě tam naproti sobě tak stojíme. Je to děsně trapný. Vůbec jsem nevěděla, co bych mu měla říct. S Prófou jsem domluvená, že budem na služky flusat ze střechy a už mám dvě minuty zpoždění. Pokud tam nepřijdu, tak sleze dolů a nahoru se už nevyškrábe… a já ho tam tahat zase nebudu. Na to, jak je malej, je pěkně tlustej. Tak jsem jen něco zabručela a vypařila se. Beztak mě švagříček nabonzuje sestře. Už před týdnem mi dala podmínku, že pokud ještě jednou něco vyvedu, tak mě pošle do internátní školy. Přísahala jsem jí, že jsem Šklíbu za ocas fakt netahala, ale mně prostě nikdo nevěří! Nesnáším svůj život.

30.5
Princezny to maj naprd! A zvlášť ty mladší, který nemají kluka. Musím na ples! Nesnáším plesy! Nikdy si na ně nesmím vzít to, co chci já. Třeba síťovaný punčochy. Prý se to nehodí. Proč se to nehodí?! Vždyť je to taky oblečení. Možná to nezakryje dost kůže, ale zase by si mě každej všiml. A dnešní kluci fakt už nejdou na růžový šatičky s volánkama. Fujky! Navíc se nám v zámku rozbilo topení a teď je tu strašná zima. Nejspíš začnu vrhat kostky blitků.
… nedivte se. Přišly květnový povodně, slunko nevyleze jak je den dlouhej… už jsem říkala, jak nesnáším svůj život?

PS. Taky jsem musela nakonec Prófu na tu střechu tahat. A mám pocit, že ještě přibral… ale za to to byla parádní flusačka. Až jsme dole udělali úplný jezírko. Popelka to uviděla a chtěla se do něj jít vykoupat. Tak tak jsem jí to rozmluvila…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama