Nenávidím a miluji- Susan Thomas

1. listopadu 2014 v 21:21 | Iva Vrbová |  Další
Čaute, lidi.
Už je to docela dávno, co mi napsala autorka, která si říká Susan Thomas, jestli bych nezveřejnila na blogu info o její nově vydané knížce. Nakladatelství jí nezajistilo reklamu, takže to musí řešit takhle.
Začnu stránkami, které odkazují na ono dílo: www.nenavidimamiluji.cz

Anotace
Život. Smrt. A něco mezi tím.
Nejhorší?
Ta třetí možnost.

New York. Město, které nikdy nespí. Místo, kde někteří nikdy nesní. A právě ty osmnáctiletá Alyson hledá. Je totiž Lovkyně. Přes den se potýká s trably normální středoškolačky, ale v noci tajně pátrá po krvežíznivých. Alyson se Lovkyní nenarodila. Její přeměnu nastartovalo kousnutí od upíra v den, kdy mocná upíří kráska Marion vyvraždila její rodinu. A Alyson si přísahala, že se jí pomstí.

Co se stane, když ve stejný den, kdy New York zasáhne řádění krvelačných upírů, se ve městě znovu objeví Alex, kterého Alyson stejným dílem nenávidí a miluje? Dostane Alyson šanci pomstít za smrt svých blízkých? A vyléčí odplata její bolest? Ke všemu Alyson začíná tušit, že před ní její opatrovník James skrývá tajemství, jež brzy rozhodne o její budoucnosti.


A obálka, která je, dle mého, naprosto úchvatnáCelkově ta kniha vypadá vážně dobře. Chtěla bych si ji přečíst, a když se mi dostane do rukou, tak jí nejspíš neodolám. A až se tak stane, tak se můžete těšit na recenzi :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama