Člověče, jmenuj se!

3. listopadu 2014 v 9:09 | Iva Vrbová |  Téma týdne z fantasy světa aneb Vaše názory sem…
Zrovna mě napadlo jedno takové téma. Kdybyste měli možnost změnit si jméno podle nějaké literární postavy nebo postavy ze seriálu... udělali byste to?Sama nevím, zda bych byla schopna se přejmenovat. I když se mi moje jméno nelíbí, tak bych tím asi... přišla o nějakou část sebe samé. Ale třeba to má někdo jinak. Já sama plánuju, že až půjdu k biřmování, tak si vezmu jméno Elena. Nebudu vám tu vykládat, kdo to byl a co udělala (každý si to může vygooglit), ale lhala bych, kdybych řekla, že jsem na to jméno přišla, když jsem prohledávala google, a né z Upířích deníků od Eleny Gilbertové (kterou mmchd naprosto nesnáším. Ironie, co? :D)

Ale dál. Co třeba taková Arya. Ať už ta Eragonovská nebo Hryotrůnovská. Vždycky jsem se chtěla jmenovat Arya... ale taky Elizabeth, Andrea, Hayley, Hope a plno plno dalších, takže na mě moc nehleďte. :D

Nebyla by legrace, kdybysme na ulici jednoho dne potkávali, ne Petry nebo Lukáše, ale Pipiny a Aragorny?... i když, jak tak nad tím přemýšlím... myslím, že to by už bylo opravdu docela dost divné.

Nakonec... mám pocit, že nikdo na světě není se svým jménem naprosto spokojený a dal by si nějaké jiné. Alespoň tedy lidé, které znám. Možná... možná, kdybych měla tu možnost a vážně si mohla sama vybrat jméno, které by mi sedělo, tak bych to udělala. A určitě bych se nechala inspirovat. Teď se však nabízí otázka... Bylo by to správné?

Tak piště dolů. Jsem zvědavá na vaše názory. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama