10 days character challenge- Postava, která prošla největším vývojem

1. listopadu 2014 v 22:11 | Iva Vrbová |  10 days character challengeTohle je tak trochu složité. Nejprve jsem tu chtěla konečně nacpat někoho z Pána prstenů. Jenže pak mi došlo, že třeba takový Frodo se skoro vůbec nezměnil. Nebo ano... Určitě všichni chápete, jak to myslím. Prostě se podle mého názoru nezměnil tolik, abych ho sem mohla zařadit. Potom mě napadl Bilbo. Ten se totiž opravdu změnil. Na začátku své cesty to byl pohodlný hobit, a koukejte, co se to z něj stalo. A teď přichází to dilema. Znám totiž ještě jednu postavu. Postavu, která se- podle mého názoru- změnila nejvíce ze všech, o kterých jsem kdy četla. A tou postavou je Neville Longbottom. Podle mého si on prostě zaslouží obsadit toto místo. Ten veliký vývoj, který se udál od prvního do sedmého dílu je prostě... příliš velký na to, abych ho tu nezmínila. On byl samozřejmě statečný vždy- stejně jako Bilbo nebo Frodo- ale řadil se do té zakřiknuté šikanované skupiny žáků. To, jak se projevil v posledním díle mě ale neuvěřitelně nadchlo.
...mám ale špatně svědomí a obávám se, že by se pan Tolkien obracel v hrobě, kdyby viděl, že jsem tu Bilba nakonec nedala. Takže dávám. Bilbo a Neville. :D


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria Victoria | Web | 2. listopadu 2014 v 12:15 | Reagovat

Oba se dost změnili, ale Neville podle mě vede :-). Nejdřív to byl tak trochu "nekňuba" a v sedmičce se z něj stal hrdina. Je to fajn kluk, k Lence se vážně hodí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama