10 days character challenge- Oblíbená postava z nějaké povídky

3. listopadu 2014 v 8:42 | Iva Vrbová |  10 days character challenge
Toto je tak hrozně složité. Já mám hrozně moc oblíbených postav. Toto je to nejhorší dilema ze všech, i když už vlastně asi měsíc vím, koho sem vtlačím. Tu postavu jsem poznala teprve nedávno a hned jsem se do ní zamilovala!!!


Ale, abych to na vás hned nevychrlila, tak vyjmenuju deset nejoblíbenějších, ano? :)

10. Michael- Identita
9. Courtney- Hello my name is... death
8. Elizabeth- Žár zelených očí
7. Vědmi- Nesnáším svý příbuzný
6. Adriana- Dračí dech
5. Sam Smith- Andělská křídla
4. Dafné- Dračí dcera
3. Vanessa- Little bitch's diary
2. Seth- Já a Mistr
.
.
.
.
.
.
1. Hanzi- z příběhu Jak mi Luftwaffe vzalo ideály (který ještě není zveřejněný na blogu)
Už byl charakterizovaný ZDE, takže si to přečtěte, ale pro ty, kteří jsou moc líní, aby si to v textu našli, tak vám ho stručně popíšu.
Je to naprosto typický árijec, kterému...ehm, jak to říct slušně... prostě antifašista :D Tak trochu nafoukaný a naprosto arogantní týpek, který tráví většinu svého času kreslením sprostých obrázků do Sprostého sešitku :DDD

Stručný (a velmi krátký) životopis Johannese "Hanziho" Sinnera (sestaven V.V.G. Ir'loth)

23.7.1926 - narozen v Hamburku v celkem dosti volnomyšlenkářské rodině
1932 - nastupuje na základní školu
1936 - stává se členem Hitlerjugend
1939 - začíná druhá světová válka; třináctiletému Johannesovi se vlastní jméno zdá již natolik krajně trapné, že si začíná říkat "Hanzi" a je schopen se dorvat téměř s každým, kdo mu řekne jinak
1942 - jde na střední školu uměleckou s výtvarným zaměřením; léta u Hitlerjugend v něm probudila a upevnila silné antifašistické cítění, jehož se chtěl držet již po zbytek života
květen 1944 - kvůli stále se zhoršující válečné situaci je otcem přemluven ke vstupu do armády, přesněji k letectvu. Nicméně, nebyl by to Hanzi, kdyby to neudělal aspoň trochu originálně - k odvodu přišel nahý s tvrzením : "Armáda mne ošatí"
polovina září 1944 - jelikož se stále nedostal k tomu, aby si trochu zalétal, rozhodl se podat si přihlášku k SS, tam že bude prý (dle vlastních slov) "působit lepší rozkladnou činnost"
konec září 1944 - byl úspěšně přijat k SS a stává se dozorcem v koncentračním táboře Auschwitz
poslední čtvrtina roku 1944 (říjen až prosinec) - ač sliboval, že se nezmění, opak byl bohužel pravdou a několik ostatních dozorců, kteří se stali jeho novými přáteli, ho zvládlo docela rychle přeformovat na pravověrného nacistu. Stává se z něj lidská bestie, odstřelující vězně z nudy a v podstatě "ze sportu". Věří též v úplný obrat situace a výhru Německa.
27.1.1945 - Rudá armáda osvobozuje Auschwitz; Hanzi se nechce nepříteli vzdát tak lacino a pokouší se o marné - tedy o odpor. Jeho život je ukončen krátkou dávkou ze samopalu.
Byl hozen do hromadného hrobu někde poblíž tábora. Jeho duše celých 68 let nemohla dojít klidu, až se jednoho dne "nalepil" na Vědmi V.G. Ir'loth, autorku životopisu, která byla v Auschwitzu na exkurzi.
Fakt mi ho není líto ani trochu!
Vidíte? A pak že "Cti matku svou"…
Sklapni, tebe se nikdo na nic neptá, zdechlino.
Ále…hm, pěkně sestavený. Docela to i vypadá, že…no počkat! Proč jsi tam nenapsala i o tom, jak jsem potkal Helgu?
Pže to nebylo zásadní. A nebylo to zásadní, pže jsi s ní nic neměl, pže jsi arogantní hňup!

Proč jsem nezůstal v Auschwitzu…začal jsem si tam už zvykat…A já ho naprosto miluju!!! Nesnáším Vědmi za to, že ho zabila. Takže teď píšu ff, kde ho oživím.

Jen taková malá ochutnávka, abych vás nalákala. K oživení potřebujem Aslanův chlup a třpytky z upíra amerického. To vám snad řekne o mém duševním zdraví vše, co potřebujete vědět :DDDA nakonec ještě obrázek. Kresleno jeho autorkou Vědmi (odkaz na její blog: obrázek) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama