10 days character challenge- Oblíbená mužská postava

1. listopadu 2014 v 21:46 | Iva Vrbová |  10 days character challenge


A další dilema. Já jsem hrozná. A vzhledem k tomu, že moje oblíbené postavy jsou povětšinou muži, je to ještě těžší...
Takže jsem v koncích. Nevím koho vybrat. Luke, Jesse, Murtagh, Ian, Jace, Aragorn, Snape... KRUCI! JÁ SE NA TO VYKAŠLU!!!!

Vezmu to vylučovací metodou. Luke, Jesse, Jace a Snape jsou zaškatulkovaní v jiných šuplíčkách, než je tenhle. Takže zbývá Aragorn, Ian a Murtík (a biliarda dalších postav)
Vzhledem k tomu, že Iana musí mít rád snad každý, kdo přečetl Hostitele, nebylo by fér, kdybych ho sem vtlačila taky. Aragorn je to samé v bledě modrém. Statečný, ušlechtilý válečník, král a bla bla bla, všichni to známe.

Vyšlo to na chudáka Murtagha. (placák Hunter :D) Moje nejoblíbenější postava z Eragon-série. Statečný je. Záporák taky (komu to ještě nedošlo, tak já prostě miluju všechny badboye :D), i když se na konci polepšil. Ještě k tomu skvělý bojovník. Má za domácího mazlíčka draka... a každému se dostane do hlavy, takže skvělý přítel.
Představte si normálního kluka. Máte výročí, děsně si přejete např. výlet na jachtě... a místo toho dostanete sáček bonbónů, narychlo koupených u pumpy, protože na to výročí zapomněl.
A teď Murtík. Z vaší mysli vyčte to, že si přejete jachtu. To mu připomene, že máte výročí... a když tu jachtu půjde shánět, tak je zaručen úspěch. Kdo by odmítl tváří v tvář Trnovu zubatému úsměvu? :DD
... nehledě na to, že je Murtagh takový charakterní člověk, který by se vám v hlavě určitě nepřehraboval pro nic za nic :D

(samozřejmě je ten příklad tak trochu nadsazený. To jen, aby jste viděli, proč by měl mít Murtagha každý rád)

... jo a taky dobře vypadá :DDD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama