10 days character challenge- 5. Postava, která se mi nejvíc podobá

1. listopadu 2014 v 22:10 | Iva Vrbová |  10 days character challengeNa tuto otázku jsem se obzvlášť těšila. Mohla jsem si totiž vybírat, koho sem napíšu, ale nebylo jich zase tolik aby se u mě rozvinula deprese z toho, jak si neumím vybrat. Vlastně jsem měla na výběr jen ze tří dívek. První byla Lenka Láskorádová, druhá Evanlyn/Kassandra a ta třetí Susannah Simonová z Mediátora. Vzhledem k tomu, že je Lenka zařazená už někde jinde a Evanlyn je na moji povahu až moc zbrklá, zůstalo to břemeno na Suse.
Ne, že bych uměla mluvit s duchy... tedy, doufám :D Jen nejsem žádný strašpytel. Pokud mám možnost a ten někdo je vážně otravnost sama, tak se s tím nějak nepářu (život s dvěma bratry vás něčemu naučí :D) A taky vypadáme podobně. Hnědé vlasy, kožená bunda (její je sice černá a moje červená, ale co?!), roztrhané džíny (které moje mamka nesnáší a mám zákaz je přes zimu nosit :D). Nějak moc se nekamarádím s těmi "třídními královnami". Radši jsem někde vzádu, ale když chci, tak mě je pořádně slyšet.

...jen jsem zatím nikomu nezachránila život. Ale třeba to taky přijde :DDD

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria Victoria | Web | 2. listopadu 2014 v 12:13 | Reagovat

Jako Lenku si tě dovedu živě představit :-D. Samozřejmě nejsi zas takový blázen (jenom trošku, trošičku :-D). Ale byla by nuda být normální, ne? :-D
Suse neznám, určitě si tu knihu musím přečíst :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama