Piráti se vaří ve vlastní...soli

31. října 2014 v 21:07 | Iva Vrbová |  Další
Tak jsem zase tady. Konečně! Že mi to teda trvalo :DD Omlouvám se za neaktivitu, ale však to znáte. Škola, plno učení... a na blog pak nezbývá čas :DD
Ale tady tento víkend mám docela volný, takže se budu snažit oběhnout vaše blogy jako správná SB.
No a teď už k tématu tohoto článku.
Dlouho jsem tu chtěla zveřejnit tuto scénu z Pirátů z Karibiku. Nemůžu o ní říct nic jiného, než to, že je kouzelná, magická, čarovná, a nevím, co ještě.
Já jsem hrozný Jackofil. To je moje diagnóza :DD
PzK jsou moje slabost. Ty filmy znám zpaměti. Líbí se mi i všemi zatracovaná trojka. Nepřipadá mi nějak moc složitá..i když těch zrad a podvodů tam bylo docela dost :D
No a tím se dostávám ke čtyřce. Když si najdete nějaké recenze budete vězet až po uši v hoře slovních spojení podobného významu, jako např. "Provaření piráti", "Perla ztrácí dech", a nebo "Po třetím díle přichází další zklamání".
Ano! Na vlnách podivna se liší od předchozí trilogie. Ubylo zde plno postav... a některé zase přibyly. Jack nám tak nějak dospěl. Hrdinně se vrhá do hlubin, aby zachránil krásnou dámu... ale, co by ste od něho taky chtěli, když je- podle mého mínění- zamilovaný až po uši.
...no.. nebudu se moc rozepisovat, protože by z toho vznikla recenze a to přece nechceme. Navíc je film už nějaké tři roky starý a připadá mi, že na tuto sérii by si měl člověk udělat názor sám podle sebe. A ne být ovlivňován tím ,co píšou jiní lidé.
Nějak jsem se do toho teď zamotala, takže toho nechám a už sem přidám to video.
Podle mě je toto ta nejlepší scéna z filmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama