Liebster blog award II od Victorie

31. října 2014 v 21:51 | Iva Vrbová |  Další
Tak už je to tu zase :DDDD Předpokládám, že už všichni víte vo co go... tak jdeme hned na to.


1. Nechávám si dorůstat vlasy a říkám, že si je (po vzoru Lociky z Tangled :D) v osmnácti ostříhám
2. Do naší školy jsem prakticky přinesla epidemii jménem Stmívání. Trochu se za to teď stydím. Je to ale pravda. Přede mnou o té knížce nikdo... alespoň na prvním (teď už na druhém stupni) neslyšel.
3. Mám žaludek vyladěný na jednu učitelku ve škole!! :D A teď se nesmějte. Já prostě vkročím do školy a pokud se mi v břiše usadí takový ten hrozně nepříjemný pocit, tak vím, že je ve škole a už nás nic nezachrání :DD... abyste tomu rozuměli. Ono není tak úplně pravidlem, že je ve škole :)
4. Naučila jsem se říkat MORDOOOR, když po přestávce následuje takzvaná "hodina smrti". A případá mi, že jsme asi tak jediná škola na světě, která tohle říká. Stejně jako...
5. ... hapalo to. A zhulákáme se. Hapalo to- spadlo to na zem, zhulákáme se- opijeme se (a já to prosím nikdy neříkám :P :DD)
6. Sice nevím jestli jsem to sem už nepsala, ale... Hrozně moc bych se chtěla podívat do Austrálie!!!
7. Dnes jsem zjistila, že sedím s holkou, která ani jednou neviděla Pána prstenů a neví kdo je to Legolas!!! Chápete to?!?! Já teda ne!!! takže...
8. ... jsem si dala za úkol přenést mé nadšení ohledně této trilogie- co to kecám? Celého fantasy- na ni. :)
9. Dříve jsem nesnášela cokoli ohledně fantastiky. Vadily mi knížky, filmy... prostě všechno. Dělalo se mi z toho zle. Vidíte, jak to dopadlo?? :DD
10. Teď mě asi polovina lidstva (včetně mě samé) ukamenuje. Ale vždy, když mám své Eragonovské období, pustím si i tu hroznou, urážející divnou slátaninu, co se také pyšní jménem Eragon. Jo, a miluju písničku Keep holding on od Avril Lavigne, která se objevuje v titulkách.


1) Kdo tě v životě nejvíc ovlivnil? Jak?
Řekla bych, že určitě rodiče. Vždyť mě vychovávají... a jinak škola, kamarádi, knihy, hudba... Nejspíš vše okolo mě.


2) Kdybys měla možnost stát se někým jiným, udělala bys to? Kdy by to byl, kdyby sis mohla vybrat?
Nejde o to, že bych se chtěla stát někým jiným. Spíš bych to chtěla být pořád já. Jen s nějakými zvláštními schopnosti. Nebo pokud bych měla být opravdu někdo jiný, tak bych ráda byla nějaká nepřirozená bytost. Elf, kouzelník, Dračí jezdec... je mi to v celku jedno. Zrovna netrpím žádnou zatížeností na určitý druh "příšer"

3) Jak si představuješ ideální den?
Objevila by se moje nejoblíbenější postava z knihy nebo seriálu (to se mění každý den :D) a vzala mě do svého příběhu. Nebo by se objevil Laston a vzal mě do Mölenu :) ... nesměl by ho ale přepadnout záchvat schizofrenie.

4) Máš nějakou vzpomínku z dětství, kdy ti bylo maximálně pět let?
Pamatuju si, že jsem jako malá spadla z takové té červené houpačky bez opěry na záda, když jsme byli na Slovensku. A pak si tam hrála na schodech s plastovým koníkem. A taky, že jsem chtěla spát až ve třetím patře v tom krásném dřevěném podkroví. Naši mi to nechtěli dovolit -_- :) Nevím ale jestli to bylo v pěti, nebo až v šesti.5) Přestav si, že jsi ztroskotala na pustém ostrově. Na ostrov si však můžeš vzít jen jednu věc a jednoho člověka. Co by bylo tou věcí a kdo by byl tím člověkem? Vysvětli prosím, proč?

Předpokládám, že by mi tam mobil nebyl moc k užitku. V signál ani nemusím doufat- je to pustý ostrov... a wi-fi je zřejmě ještě iracionálnější. Takže by to byla taková malá, obyčejná věcička. Knížka. Já vím, já vím- jak originální -_-
Jenže to mám vymyšlené. Na pustý ostrov bych se dostala s mojí učitelkou (tou, která zaklela moje břicho), zároveň bych s sebou měla knížku Eragon. Byl by to ten můj ideální den. Objevil by se Murtagh s Trnem. Odnesli by nás z ostrova. Učitelka by mi byla vděčná... a potom bychom s Murtaghem odletěli do západu slunce :)))

6) Jaká byla v dětství tvá nejoblíbenější hračka?
Plastoví koně všech tvarů a velikostí. Potom Littlest Pet Shop. A pak panenka Will Vandomové z Witch.

7) Zažila jsi někdy okamžik absolutního štěstí? Kdy a jaký okamžik to byl?
Tak to vážně nevím. Definuj absolutní štěstí? o.O :DD

8) Co ti knihy dávají? Čteš ráda? Jaký je tvůj nejoblíbenější autor?
Knihy mi dávají nový náhled na svět. Možnost uniknout z reality.
... a nemám nej autora :P :)

9) Čeho se v životě nejvíc bojíš?

Těžká otázka... já vážně nevím. O sobě si myslím, že jsem dost odvážný člověk.
Mám strach z pavouků... posledních pár měsíců. Ani nevím proč. Jsou to prostě pavouci. Brrr.
Takže řeknu tu první věc, která mě napadla, když jsem si otázku přečetla. Bojím se toho... *víření bubnů, slavnostní famfáry*... že uvíznu na záchodě. Nebudu moct odemčít, zlomí se klika a ten záchod bude zazděný až do vrchu. Žádná mezera u stropu, kterou by se dalo v případě nouze utéct. Bojím se toho, že by mě nikdo neslyšel křičet. A ještě víc toho, že by mě někdo slyšel. Že by přivedli někoho- v horším případě školníka- aby mi odemčel a vysvobodil mě.

10) Kdybys měla možnost vzkázat něco celému světu (všem lidem) co bys řekla?
Vzpamatujte se už konečně lidi!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama